Відповідальний роботодавець: на підприємствах СКМ 20 років працюють "по-білому"

Журналістка показала, як працюють шахтарі на підприємстві "ДТЕК Павлоградвугілля"

Відповідальний роботодавець: на підприємствах СКМ 20 років працюють "по-білому"

Компанії, які входять до групи СКМ, вже 20 років працевлаштовують людей на умовах офіційного оформлення. "Білу" зарплату з вихідними, відпустками і соцпакетом отримують десятки тисяч працівників підприємств СКМ по всій Україні.

Щоб пересвідчитися в цьому, кореспондентка телеканалу "Україна 24" Анастасія Катаєва вирушила до Павлограду Дніпропетровської області та спробувала знайти саме таку роботу в компанії "ДТЕК Павлоградвугілля".

"Якби я зараз шукала роботу, то тільки таку, щоб оформили офіційно. Біла зарплата і знаю, що матиму вихідні та відпустку… Обрала роботу на шахті. Думаєте, копальня – лише для чоловіків? Помиляєтеся! Є й жіночі професії. Здебільшого, саме жінки вирішують, в який бік шахтарям далі копати в пошуках вугілля. І вони теж працюють на глибині – геологами. Мені видають теплий спецодяг. Волосся прикривають хустиною. Зверху - каска! Обов'язково", - розповіла вона.

Читайте також: Рінат Ахметов привітав СКМ з 20-річчям: "Разом будемо тільки перемагати!"

Популярні відео

Кореспондентка разом з гірниками спустилася на 235 метрів під землю.

Бригадир машиністів електровозів підземних ДТЕК ШУ "Павдоградське" Євген Голуб розповів, що обладнання у шахті надійне, тому що нове. 18 років тому Євген прийшов на шахту, яка ще була державною. Вгору кар'єра пішла, коли копальня стала приватною.

"На курси підвищення кваліфікації мене відправляла компанія. Це все було безкоштовно... Став бригадиром, тепер у моєму підпорядкуванні 89 осіб", - розповів він.

Читайте також: 20 років лідерства: СКМ поповнила держбюджет України на сотні мільярдів

Гірничий майстер Костянтин Кардонець працював у компанії ДТЕК на Донеччині. Разом з родиною він змінив область, але не компанію. Де жити і в який садочок віддати дітей, радили колеги. А ще Костянтина і його дружину компанія застрахувала. Тепер до приватних лікарень вони ходять безкоштовно.

Таким чином, зазначає Анастасія Катаєва, на підприємствах ДТЕК можна зробити кар'єру, отримати спецодяг, медстраховку і безпечне обладнання.

Крім того, розповідають шахтарі, вони мають стабільну та достойну зарплату, а також оплачувану відпустку й пільгові путівки дітям.

"Та що там говорити, тільки шахтарська праця в нашому місті й оплачується!" – зазначив один із гірників.

Джерело Україна 24 Теги