В Україні зростуть ціни на електроенергію: нардеп повідомив деталі

Наслідки скоро відчують всі українці, зазначив Муса Магомедов

В Україні зростуть ціни на електроенергію: нардеп повідомив деталі

Підвищення цін на електроенергію для населення в Україні почнеться з 1 січня і проходитиме в кілька етапів.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів позафракційний народний депутат, член парламентського комітету з питань економічного розвитку Муса Магомедов.

"Буде (подорожчання - ред.) в кілька етапів. На жаль, цього не вдається уникнути, тому що у нас не виходить в підсумку балансувати енергоринок... Я вважаю, що можна було б знайти інші способи без того, щоб зачіпати населення, хоча західні партнери не раз говорили про те, що потрібно піднімати тарифи для населення зокрема", - сказав нардеп.

Читайте також: Енергосистема України дешевша, ніж грузинська - Саакашвілі здивував заявою

За його словами, в України зараз "досить велика кількість проблем, які пов'язані з транспортуванням, з тарифами".

"На мій погляд, у тій ситуації, в якій знаходяться більшість українців, це непопулярне рішення. Скоро будемо відчувати на собі ці наслідки", - зазначив він.

Популярні відео

На запитання, коли почнеться підвищення і на скільки зростуть тарифи, депутат сказав:

"Якщо нічого не зміниться, підвищення буде з січня цього року... Не знаю, яке буде підвищення на першому етапі... Не готовий назвати точну цифру, але сподіваюся, що вона не буде такою болючою".

Читайте також: Це не те, що обіцяв уряд - Гончаренко про тарифи на електроенергію

Раніше президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що підвищення в Україні з 1 грудня тарифу на транспортування електроенергії на 30% стане ударом не тільки для промисловості, але й для простих українців, оскільки вплине на курс долара та інфляцію.

Джерело Україна 24 Теги