Кабмін пішов назустріч ФОПам, що постраждали від карантину: хто отримає допомогу

Голова Мінсоцполітики Марина Лазебна розповіла про ініціативу уряду

Кабмін пішов назустріч ФОПам, що постраждали від карантину: хто отримає допомогу

Кабмін України в рамках заходів з підтримки фізичних осіб-підприємців, які постраждали від карантину, вирішив відновити виплату матеріальної допомоги ФОПам, які мають неповнолітніх дітей.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

"Сьогодні уряд в рамках антикризових заходів підтримки людей від економічного впливу COVID-19 ухвалив дуже важливе рішення для підприємців. Ми відновили програму виплат на дітей до 10 років ФОПам 1 та 2 групи", - заявила Лазебна.

Читайте також: Посилення карантину: у Зеленського сказали, як відшкодовуватимуть бізнесу збитки

Голова Мінсоцполітики нагадала, що ця програма працювала з травня по вересень, нею скористалися 87 тисяч підприємців, на 115 тисяч дітей були здійснені відповідні виплати в розмірі прожиткового мінімуму.

"Сьогодні, коли в Україні знову посилюються карантинні й обмежувальні заходи, ми цю програму відновили, але зробили її дуже соціальною. Ці 87 тисяч, які були в програмі, колись зверталися, є заявки. Ми для них автоматично нарахуємо за листопад і за грудень також відповідні кошти виплати допомоги на дітей", - повідомила вона.

Популярні відео

Водночас, міністерка зазначила, що "також можуть прийти й інші підприємці, які тоді не зверталися за такою підтримкою, але зараз мають проблеми в своїх бізнесах".

"До 15 грудня термін подання таких заявок, звернень, і ми також їм надамо підтримку і за листопад, і за грудень… Стосовно виплат фізичним особам-підприємцям – на сайті Мінсоцполітики є ціла рубрика, як подати заяву. Але це тільки для тих підприємців, які не були в програмі раніше. Вони можуть зайти, заповнити відповідну заявку, коли така постанова набере чинності, і податися на державну підтримку", - додала Лазебна.

Читайте також: "Економіка лусне": Саакашвілі жорстко розкритикував карантин вихідного дня

Нагадаємо, заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак порадила підприємцям, які втратили роботу через карантин, тимчасово йти працювати в лікарні. За її словами, українські лікарні потребують "сильних і здорових робочих рук".

Джерело Україна 24 Теги