Закривати потрібно не всіх – економіст назвав важливий нюанс посилення карантину

При закритті закладів потрібно враховувати кількість людей, які туди ходять, зазначив Володимир Вахітов

Закривати потрібно не всіх – економіст назвав важливий нюанс посилення карантину

У випадку можливого посилення карантину в Україні необхідно закривати лише ті торговельні точки і заклади харчування, де спостерігається велике скупчення людей.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" економіст Володимир Вахітов.

За його словами, у випадку посилення карантину точно мають бути зачинені заклади, які розташовані у торговельних центрах.

"Щодо закладів, які розташовані окремо – я думаю, що взагалі адаптивний карантин буде готуватися до того, щоб такі підприємства могли працювати. Якісь маленькі магазини, в які заходить 1-2 людини на годину, або магазин з якимись кульками повітряними, кондитерський магазин – навіщо це закривати, якщо там майже немає трафіку людей? Трохи незрозуміло", - зауважив економіст.

Читайте також: Локдаун пропонують ввести на Новий рік — лікарка розповіла, чи буде ефект

Популярні відео

Вахітов наголосив, що при закритті закладів потрібно враховувати не лише види їхньої економічної діяльності, але й "трафік і кількість людей, які заходять до цього магазину".

"Якщо це торгівельний центр, там звичайно треба обмежувати кількість людей, які туди ходять. Якщо це магазини, які стоять окремо, або мають окремий вхід, треба дивитися, навіщо ці речі закривати. Звичайно, немає сенсу залишати працювати великі ресторани, в яких немає переділок, немає можливості відособитися. Якщо б ресторани і кафе знайшли можливість зробити відособлені кабінки для маленьких компаній, можливо є сенс про це говорити", - пояснив експерт.

Читайте також: Про слово "прибуток" можна забути — ресторатор про карантин

Раніше радник президента України з економічних питань Олег Устенко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", як влада відшкодовуватиме бізнесу збитки у разі локдауну.

Джерело Україна 24 Теги