Завдає шкоди Україні — економіст про рішення влади

Економічний експерт прокоментував припинення фінансування деяких статей бюджету

Завдає шкоди Україні — економіст про рішення влади

Економічний експерт Олександр Хмелевський в ефірі каналу "Україна 24" висловився про припинення Держказначейством фінансування незахищених статей.

"На мій погляд, ця ініціатива недоцільна, вона завдає шкоди Україні. Уявіть собі ситуацію, що підприємства надавали послуги державі або продавали товар, а зараз вони не отримають плату за свою роботу або поставки. Подібне рішення не усуває проблему, з цими людьми все одно потрібно буде розраховуватися", — сказав він.

Читайте також: "Матиме шкідливі наслідки": економіст розкритикував ініціативу "слуги народу"

Популярні відео

Експерт зазначив, що владі варто знайти спосіб і залучити додаткові гроші в бюджет.

"Річ у тім, що у квітні держбюджет був скоректований, і проблема виникла в тому, що хоча за доходами цей бюджет виконується, але державі не вдалося залучити кошти для покриття збільшеного дефіциту. Тому і відбувається скорочення витрат, щоб звести кінці з кінцями й хоч в якомусь вигляді виконати держбюджет. На мій погляд, державі все одно потрібно задуматися і знайти способи для залучення додаткових коштів, і все-таки розрахуватися з боргами", — заявив він.

Читайте також: "Зростання економіки не буде ніяк": експерт оцінив дірку в бюджеті України

Раніше видання "Економічна правда" з посиланням на джерела в Кабміні повідомило, що Державна казначейська служба зупинила фінансування всіх незахищених видатків. До їх числа входять будівництво, реконструкція, ремонти тощо.

Джерело Україна 24 Теги