Вбивство для бізнесу - підприємці підрахували збитки від карантину вихідного дня

Обмеження не можуть зупинити епідемію, проте позбавляють бізнес прибутків

Вбивство для бізнесу - підприємці підрахували збитки від карантину вихідного дня

В Україні ресторани, бари і кінотеатри через карантин вихідного дня втрачають майже половину виручки, яку вони не зможуть компенсувати в інші дні.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" виконавча директорка Спілки українських підприємців Катерина Глазкова.

За її словами, для бізнесу "карантин вихідного дня виглядає напівзаходами, а напівзаходи не працюють".

"Бізнес розуміє, що потрібно боротися з епідемією, але бачить, що статистика зростає, і карантин вихідного дня жодним чином не допомагає. Люди не відмовляться від послуг і товарів, які їм потрібні, просто всі будуть закуповуватися в торговельних центрах з понеділка по п'ятницю, а не на вихідні. Вчора неможливо було замовити їжу з доставкою, тому що в п'ятницю ввечері всі намагаються наперед посидіти в ресторанах, кафе і барах. Проте, про збитки потрібно говорити, тому що карантин вихідного дня - захід, який з'явився сьогодні, а до цього у нас було три місяці повного локдауну, потім певні обмеження", - розповіла Глазкова.

Читайте також: Коронавірус в Україні: лікар пояснив, чи спрацює карантин вихідного дня

Популярні відео

Вона нагадала, що ресторани і бари могли працювати з кінця травня - червня на літніх майданчиках, потім у наполовину заповнених приміщеннях.

"Збитки є, 43-45% прибутку барів, ресторанів, кінотеатрів якраз припадає на вихідні. Вони не зможуть цього компенсувати в будні дні. У плани на листопад вони розраховували на падіння 40%. З точки зору економіки це захід, що продовжує вбивати малий і середній бізнес", - підкреслила вона.

Читайте також: З коронавірусом за кермо: лікар застеріг українських водіїв

Нагадаємо, інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли в Україні можуть запровадити повний локдаун.

Джерело Україна 24 Теги