Українці готуються до нового року — експерт розповів, як винайняти житло на свята

Сергій Курганов розповів про оренду житла на свята і про ринок продажу нерухомості

Українці готуються до нового року — експерт розповів, як винайняти житло на свята

Українці вже готуються до зустрічі Нового року і заздалегідь орендують житло. У Карпатах вже заброньовано 75% житла. Які варіанти орендованого житла на свята вважають кращими українці, розповів в ефірі каналу "Україна 24" Сергій Курганов, гендиректор рієлторського об'єднання, член Асоціації фахівців з нерухомості.

"Попит помітно знизився, але він є, всі втомилися від карантину і хочуть святкувати. Що обирають — все залежить від бюджету, на який люди розраховують. Але станом на сьогодні більший попит на заміські будинки в порівнянні зі звичайними квартирами. Часто пропонують звичайні дачі в передмісті Києві.

Якщо ви хочете орендувати житло на Новий рік, потрібно робити це вже зараз і мати на увазі, що ціни на оренду в новорічну ніч можуть бути і в 3, і в 5, і в 7, і навіть в 10 разів більші, ніж у звичайні дні ", — сказав він.

Читайте також: Посилення карантину в Україні: озвучені зустрічні вимоги підприємців

Популярні відео

Також Курганов розповів, як себе почуває сфера продажу нерухомості під час карантину.

"На сьогодні все поступово повертається до колишнього рівня. Під час карантину ніхто не знав, що відбуватиметься, а тепер всі розуміють, що буде далі. Зараз іде підвищення ціни та підвищення попиту. Це пов'язано з тим, що пожвавилося іпотечне кредитування від банків. Відповідно, це потягло за собою попит і ціни. Найбільшим попитом в будь-який час користуються однокімнатні квартири середнього сегмента або економ-сегмента.

Коронакриза зачепила сферу дуже відчутно. Обсяг ринку зменшився, деякі гравці пішли з ринку, хтось не витримав конкуренції, агентства перекваліфікувалися. Вплив відчувається", — сказав він.

Раніше позафракційний народний депутат Муса Магомедов оцінив нові правила податку на нерухомість.

Джерело Україна 24 Теги