Будівництво доріг коштом COVID-фонду: в "Слузі народу" назвали три причини

Олена Шуляк розповіла, чому було важливо вкладати гроші в будівництво

Будівництво доріг коштом COVID-фонду: в "Слузі народу" назвали три причини

У витрачанні коштів з коронавірусного фонду на будівництво доріг є три причини. Про це заявила народна депутатка від фракції "Слуга народу" Олена Шуляк в ефірі каналу "Україна 24".

"Коли ми говоримо про те, що таке ковідний фонд і як його держава витрачає, ми повинні пам'ятати про три важливі складові. Перша — найважливіша, це медична. Друга — соціальна, це і часткові виплати по безробіттю, пенсіонерам, підприємцям, які втратили роботу. І третя — економічна", — сказала вона.

Читайте також: Карантин вихідного дня могли б не вводити — ексміністерка назвала умову

Популярні відео

Шуляк пояснила, що в умовах кризи гроші необхідно було вкладати в економіку країни.

"Коли ми стоїмо в епіцентрі пандемії, коли у нас є велика економічна криза, коли у нас як у держави величезна боргове навантаження, ми не можемо просто так проїдати кошти. Нам їх потрібно вкидати в економіку для того, щоб наша країна не зупинилася. І саме в дорожнє будівництво, будівництво взагалі, яке має вищий інвестиційний мультиплікатор. Всі розвинені економіки світу робили одне й те саме, і ми повинні ретельно стежити за тим, щоб наша економіка розвивалася ", — сказала вона.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував звинувачення на адресу уряду в розтраті коштів фонду боротьби з коронавірусом на будівництво доріг.

Джерело Україна 24 Теги