Не так вже й погано — експерт розповів про ринок вакансій під час карантину

Директор рекрутингової компанії дав поради тим, хто шукає роботу

Не так вже й погано — експерт розповів про ринок вакансій під час карантину

Про те, що в Україні наразі є можливість знайти роботу навіть під час карантину, розповів директор рекрутингової компанії Віталій Михайлов в ефірі каналу "Україна 24".

"Вакансій багато. Роботи в Україні як було багато, так і залишається. Якщо на початок лютого на сайтах було близько 55 тисяч вакансій, то ось зараз я вранці зайшов — близько 50 тисяч вакансій. Робота була, є і буде. Найнижча точка була у квітні — було 20 тисяч вакансій. Тому все не так вже й погано", — сказав він.

Читайте також: "Знущання над українцями": Ляшко оцінив резонансну ідею МОЗ

Михайлов повідомив, скільки вакансій та в яких містах є зараз в наявності.

"З 50 тисяч заявлених вакансій в інтернеті 17 тисяч — це Київ традиційно. На другому місці Дніпро — близько 5 тисяч вакансій, далі йдуть Харків, Одеса, Львів. Як правило, це міста-мільйонники, де найбільше вакансій. Наприклад, в Ірпені я побачив аж три вакансії, але це не означає, що в Ірпені всього три вакансії, це говорить про те, що на сайті розміщуються три вакансії. Звичайно, вакансій більше. Тому при пошуку роботи, перше, дивитися в інтернеті, а друге, звертатися безпосередньо в компанії", — сказав він.

Читайте також: Степанов назвав дві мети карантину вихідного дня в Україні

Популярні відео

Експерт дав пораду людям, які через карантин вихідного дня втратили роботу.

"Карантин вихідного дня торкнувся торговельних центрів, непродуктовий роздріб, ресторани, кінотеатри й т.ін. Знову ж, торкнувся всього на два дні. Частину людей скоротили або скоротять, у частини людей буде вихідний. Що їм можна запропонувати зараз — відпочиньте. Якщо вам потрібний тимчасовий підробіток — ви його знайдете", — сказав він.

Раніше доктор економічних наук Андрій Длігач розповів, яку частку виторгу втрачають заклади за вихідні через локдаун.

Джерело Україна 24 Теги