Корупція в Міноборони: Венедіктова вказала на багатомільйонні розкрадання

Слідчі перевіряють факти корупції у структурах Міноборони, заявила генпрокурор

Корупція в Міноборони: Венедіктова вказала на багатомільйонні розкрадання

Нестатутні взаємини, відмова виконувати накази командирів, порушення правил поводження зі зброєю – це головні причини небойових втрат у Збройних Силах України від березня по жовтень цього року. За цей період на Донбасі під час бойових дій загинув 21 військовослужбовець та 199 зазнали поранень. Небойові ж втрати - в рази більші. Розслідувати ці факти буде новий підрозділ, який створили в Офісі генерального прокурора України, ідеться в сюжеті телеканалу «Україна 24».

Очільниця відомства Ірина Венедіктова також розповіла, що слідчі перевіряють і факти корупції у структурах Міноборони, зокрема під час реалізації держпрограми з будівництва казарм.

Читайте також: Венедіктова пояснила, чого не мають права робити українські правоохоронці

«За цей час завершено спорудження тільки половини (казарм – ред.). При цьому прокурори встановили, що на даному етапі розкрадено понад 100 млн грн, притягнуто до відповідальності 14 посадових осіб Міноборони та підприємств підрядників, розслідування щодо інших осіб продовжується», - зазначила Венедіктова.

Популярні відео

Читайте також: "Активно займається політикою": Венедиктова пояснила звільнення Піскуна

Раніше генеральний прокурор України Ірина Венедіктова в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповіла, чи вплине відставка директора НАБУ Артема Ситника на відносини України з західними партнерами.