У дечому допустили помилку - "слуга народу" про одне з питань Зеленського

Роксолана Підласа пояснила, в чому була помилка питання про ВЕЗ на Донбасі

У дечому допустили помилку - "слуга народу" про одне з питань Зеленського

Вільна економічна зона на Донбасі — це один зі способів реалізації Мінських домовленостей. Про це заявила нардепка з фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа в ефірі каналу "Україна 24".

"Тут основна помилка, мені здається, була в тому, що ми не провели якусь попередню дискусію. Але, якщо задуматися про ВЕЗ на окупованих територіях, то можна досить легко прийти до ідеї, що це насправді один з можливих способів реалізації Мінських домовленостей і внесення особливого статусу Донбасу до законодавства", — сказала вона.

Читайте також: Опитування Зеленського: міністр пояснив, чому українці не підтримали одне з питань

Популярні відео

Підласа пригадала про минулий досвід створення такої зони на Донбасі. 

"У нас була ВЕЗ на Донбасі всередині 90-х. Відверто вам скажу, це був достатньо травматичний досвід, тому що ця ВЕЗ, як і інші – там ще був Азов, Карпати – вони всі стали фактично офшором для ухилення від сплати податків всередині країни. Це дуже контраверсійне питання", — сказала вона.

Читайте також: Опитування Зеленського: експерт розкритикував вільну економічну зону на Донбасі

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський запропонував п'ять запитань, на які українці давали відповідь під час Всеукраїнського опитування 25 жовтня. Серед них було запитання: "Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?". На це запитання відповіли ствердно найменше українців - 46,7%.

Джерело Україна 24 Теги