Від дистанційної роботи можна відмовитись – експерт назвав умову

При переході на дистанційну роботу треба врахувати три аспекти, сказав Мірошниченко

Від дистанційної роботи можна відмовитись – експерт назвав умову

Виконавчий віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про проблему з переходом на дистанційну роботу через недосконале законодавство.

«З одного боку, це правильна ініціатива уряду, але є три аспекти, які ми повинні врахувати. Перше, чи готовий бізнес до дистанційної роботи, я маю на увазі, чи готова специфіка його виробництва до дистанційної роботи. Другий аспект - чи готовий сам співробітник працювати дистанційно, чи є у нього умови для цього - інтернет, комп’ютер тощо. Третій аспект – законодавчий, регулювання цього виду роботи», - заявив експерт.

Читайте також: Нові правила карантину: мер міста в "червоній зоні" розповів, що відбувається

Він наголосив, що через недосконалість законодавства працівник має можливість відмовитися від переходу на дистанційну роботу.  

«На сьогодні ст. 60 Кодексу законів про працю передбачає під час епідемії, пандемії чи військового стану дистанційну роботу - або гнучкий графік роботи, або роботу вдома. Але є ще ст. 103, яка регламентує, що якщо суттєва зміна умов праці, то роботодавець повинен за два місяці попередити працівника. Ст. 103 може бути оскаржена працівником у суді, якщо він не захоче переходити на дистанційну роботу згідно з наказом», - зазначив Мірошниченко.

Популярні відео

Читайте також: Карантин в Україні: лікар висловився про дистанційне навчання в школах і вишах

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабміну 28 жовтня закликав компанії переводити працівників на дистанційну роботу для запобігання поширенню коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги