Отримання субсидій у 2021 році: в Мінсоцполітики зробили уточнення

Чиновник пояснив, як на субсидії вплине підвищення мінімальної зарплати

Отримання субсидій у 2021 році: в Мінсоцполітики зробили уточнення

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, від чого залежатиме кількість отримувачів субсидій на сплату комунальних послуг у 2021 році і розмір допомоги.

"Ми не прогнозуємо суттєвого зменшення отримувачів субсидій. Ситуація в тому, що в нас переважна більшість отримувачів субсидій - це люди похилого віку, пенсіонери. Орієнтовно від 70% до 80% оці домогосподарства становлять", - сказав Музиченко.

Читайте також: Українцям приготували додатковий податок - ексміністр про ціни на газ

Водночас, заступник міністра зауважив, що доходи українців у 2021 році зростатимуть:

"У нас наступного року передбачено і збільшення мінімальної зарплати, і середня зарплата як наслідок зросте, і пенсії зростуть. Орієнтовно це становитиме 400-500 гривень по року, якщо зрівнювати місяць до місяця. Передбачається проведення індексації, перерахунку у зв'язку зі збільшенням мінімальної зарплати, додаткові механізми соціальної підтримки окремих найбільш вразливих категорій. Сукупно доходи населення збільшаться".

Популярні відео

Читайте також: Як оформити субсидію: українцям назвали три шляхи

За його словами, "це говорить про те, що розміри субсидій, теоретично можуть коригуватися".

"Але вони залежать від двох показників. Перший - це власне доходи, які ми з вами тільки що проаналізували, другий - це тарифи. Подивимося, як себе будуть почувати тарифи, які будуть у державі, тому що окремі з них в нас регулюються не державними органами, а ринком", - пояснив урядовець.

Також заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи вплине на розмір субсидії підвищення ціни на газ з листопада 2020 року.

Джерело Україна 24 Теги