У "Слузі народу" назвали ім'я нового голови української митниці і поставили два завдання

У нас повинна бути митна служба за прикладом європейських митниць, заявив нардеп

У "Слузі народу" назвали ім'я нового голови української митниці і поставили два завдання

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Данило Гетманцев в ефірі телеканалу «Україна 24» підтвердив, що новим головою Державної митної служби стане Павло Рябікін.

«Ваша інформація (про призначення Павла Рябікіна главою митниці - ред.) відповідає дійсності. Скоро у нас буде, або він вже є, новий очільник Митної служби. Хочеться побажати йому, щоб його діяльність на цій посаді була більш успішною, ніж у тих багатьох попередників, які, на жаль, змінилися цього року на цій посаді без будь-яких результатів», - заявив Гетманцев.

Читайте також: Україна втрачає мільярди на митниці: соратник Саакашвілі озвучив цифри

Він наголосив, що перед керівництвом Державної митної служби стоїть два основних напрямки роботи.

«Перше, впровадження тих законів, які ми ухвалили рік тому: про спільний митний транзит, про авторизованого економічного оператора тощо, і створення бази для реформування Державної митної служби. У нас в 2021 році має бути митна служба за прикладом європейських митниць, яка б виконувала завдання на такому ж рівні. Тактичне завдання - другий напрямок його роботи - це повне і негайне припинення всіх корупційних практик, які на сьогодні мають місце», - зазначив депутат.

Популярні відео

Читайте також: Купівля вживаних авто з Європи: українцям дали поради

Кабінет Міністрів призначив головою Державної митної служби генерального директора аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна, написав раніше нардеп від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

У березні 2017 року Кабмін призначив Павла Рябікіна гендиректором міжнародного аеропорту "Бориспіль". До цього Рябікін працював в авіакомпанії "Експрес Авіа", ТОВ "РК Партнери", ТОВ "РОЦ" Зелений порт ". Також Рябікін був депутатом Верховної Ради від фракції "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка", а в 2005-2006 роках обі ймав посаду заступника міністра транспорту і зв'язку.З 2014 по вересень 2016 року Рябікін обіймав посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації, займаючись питаннями інфраструктури і транспортного будівництва.

Джерело Україна 24 Теги