Курс долара зміниться – економіст здивував заявою

Олег Пендзин вважає, що до кінця року буде повільна девальвація

Курс долара зміниться – економіст здивував заявою

Економіст Олег Пендзин в ефірі телеканалу "Україна 24" вказав на те, що курс валют в Україні визначається не тільки економічними факторами, а й політичними. 

"На сьогодні рівень співпраці між НБУ та урядом є значно вищим. До речі, курс гривні на сьогодні є надзвичайно заполітизованим. Нічого, за великим рахунком, справжнього ринкового в ньому немає, особливо якщо врахувати, що НБУ має можливість виходити як з інтервенціями на покупку, так і на продаж валюти", - заявив економіст.

Читайте також: Зарплати в Україні зростуть, але є нюанс — експерт про бюджет

Популярні відео

Тому, за його словами, до кінця року в Україні буде повільна девальвація, тобто послаблення курсу гривні до курсу 29 грн за один долар.

"В бюджеті на прийдешній рік закладено 29,1 грн за долар. Тому, я думаю, середньорічний курс на наступний рік коливатиметься на рівні тієї цифри, ну плюс мінус 10 копійок – може бути 29,2 грн за долар. До кінця наступного року, може, ми побачимо курс 30 грн за долар", - сказав Пендзин.

Читайте також: У якій валюті зберігати заощадження: економіст назвав два важливих моменти

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" нардепка від "Слуги народу", член комітету з питань бюджету Леся Забуранна розповіла, яким буде курс долара і середня зарплата в 2021 році.

Джерело Україна 24 Теги