"Ліки закупимо потім": в "Слузі народу" прояснили долю грошей з COVID-фонду

Половина грошей, виділених на боротьбу з епідемією, була витрачена на ремонт доріг

"Ліки закупимо потім": в "Слузі народу" прояснили долю грошей з COVID-фонду

Українська влада перерахувала половину коштів фонду по боротьбі з коронавірусом на будівництво доріг через побоювання, що Міністерство охорони здоров'я не зможе освоїти цю суму повною мірою.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" народна депутатка від партії "Слуга народу" Ірина Верещук. За її словами, закупівлю ліків можна буде за потреби профінансувати додатково.

"Ми передбачили в ковідному фонді 65 млрд грн, потім 32 млрд грн з них були перераховані, так би мовити, на "Велике будівництво", тому що Міністерство охорони здоров'я, яке має замовляти такі кошти, не надавало відповідних документів. І просто розрахували, що ті кошти лежатимуть - їх не зможуть освоїти, використати. Краще в літню пору, коли є можливість, зробити дороги - давайте ці кошти спрямуємо на дороги. А потім, у разі потреби, ми знайдемо кошти і профінансуємо в повному обсязі закупівлю ліків і всього необхідного", - пояснила "слуга народу".

Читайте також: Жорсткий карантин в Україні - в "Слузі народу" попередили про наслідки

Популярні відео

Верещук також нагадала, що у вівторок парламент розгляне нові невідкладні заходи щодо боротьби з коронавірусом в Україні:

"Завтра відбудеться засідання Ради, і ми збираємося проголосувати за постанову "Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби і захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії і біологічних загроз". Там чітко розписано, які заходи ми застосовуємо, і будемо застосовувати. Подивимося, як нас почує уряд".

Читайте також: "Підключаться грип та ГРЗ": озвучено тривожний прогноз щодо коронавірусу в Україні

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Україні може з'явитися національний штаб по боротьбі з коронавірусом на чолі з президентом Володимиром Зеленським.

Джерело Україна 24 Теги