В Україні може зникнути хліб: екснардеп назвав умову

Держава не повинна регулювати ціни на продукти, вважає Андрій Тетерук

В Україні може зникнути хліб: екснардеп назвав умову

Державне регулювання цін на хліб може призвести до того, що цей продукт зникне з полиць українських магазинів.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" екснардеп Андрій Тетерук, коментуючи дискусії в суспільстві щодо повернення до державного регулювання цін на харчі.

"Держава не має втручатись, тому що ринок має регулюватись сам. Всі провідні країни, які мають гарні економічні показники, життєві норми, і які ми хочемо мати в Україні – показують, що саме ринок, який є вільним, конкурентним, пропонує такі послуги, такі види товарів, які, по-перше, є конкуруючими один з одним, шукають того покупця, на якого розраховані. По-друге, це дозволяє кожному громадянину обирати, якої якості товар він купуватиме", - заявив екснардеп.

Читайте також: Урожай в Україні знизився: в Мінекономіки розповіли, чи чекати дефіциту продуктів

За його словами, державне регулювання цін на продовольчі товари матиме негативні наслідки:

"Як тільки ми зробимо жорсткий контроль держави, як це було у СРСР, то хліб або взагалі зникне, або він зменшиться по вазі, або він буде такої нікчемної якості, що його ніхто не захоче їсти. Тому, якщо ми обрали, що Україна буде європейською, демократичною правовою державою, в жодному разі не дозволяти державі влазити в ринок, бо це його зруйнує".

Читайте також: Хліб в Україні подорожчає: експерт назвав цифри

Популярні відео

Нагадаємо, народна депутатка від фракції "Слуга народу" Ірина Верещук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила про необхідність повернення до практики державного врегулювання цін на соціальні харчові продукти.

Джерело Україна 24 Теги