Українці стали отримувати менше субсидій — чиновник пояснив причини

Заступник директора департаменту соціальної політики розповів, як перераховують субсидії для одержувачів

Українці стали отримувати менше субсидій — чиновник пояснив причини

Кількість субсидіантів на послуги ЖКГ значно зменшилася. Про це повідомив заступник директора департаменту соціальної політики КМДА Максим Бученко в ефірі каналу "Україна 24".

"Беручи до уваги статистику на початок 2020 року, кількість отримувачів субсидії зменшилася у порівнянні з попереднім періодом. Це пов’язано з тим, що житлова субсидія була призначена на опалювальний період 2019-2020 року, далі вона автоматично в умовах пандемії була перерахована на неопалювальний період, там також зменшилася кількість отримувачів субсидій у зв'язку з доходами, які бралися до розрахунку.

І зараз є на опалювальний період 101 тисяча домогосподарств, яким буде зроблений перерахунок. Нових звернень не так і багато. Для порівняння, минулого сезону були субсидії в 148 тисяч домогосподарств", — сказав він.

Читайте також: Одержувачів субсидій чекають зміни: міністр повідомив деталі

Популярні відео

Бученко пояснив, що перерахунок може бути зроблений, якщо людина знайшла нову роботу з вищим доходом, купила або продала майно тощо, автоматичним порядком.

"Обмін інформацією між державними установами — Нацполіція, Державний кадастровий реєстр, Реєстр майнових прав і так далі — працює в автоматичному режимі з програмою житлових субсидій, тобто надсилаються запити та отримуються відповіді", — пояснив він.

Раніше заступниця міністра розвитку громад і територій Наталія Хоцянівська розповіла, чи будуть проблеми з початком опалювального сезону в Україні.

Джерело Україна 24 Теги