Опалювальний сезон в Україні: мер розповів про ситуацію в Маріуполі

Вадим Бойченко розповів про заборгованість перед "Нафтогазом" і про вжиті заходи

Опалювальний сезон в Україні: мер розповів про ситуацію в Маріуполі

Маріуполь готовий до опалювального сезону на 100%. Про це заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи заяву "Нафтогазу" про боржників і неготовність 45 міст до старту опалювального сезону.

"У списку боржників "Нафтогазу" наше місто, але ми сьогодні працюємо над тим, щоб реструктуризувати наш обсяг боргу, щоб вчасно починати опалювальний сезон. Хоча, мушу зазначити, що два роки поспіль Маріуполь отримує своєчасно номінацію на газ і своєчасно починає опалювальний сезон", — сказав він.

Читайте також: Опалювальний сезон в Україні: чи будуть проблеми, розповіла заступниця міністра

Популярні відео

Мер розповів, що комунальні служби почали всі необхідні роботи.

"Сьогодні, 15 жовтня, почали вже підготовку котелень. З 66 ми сьогодні запустили 18, які готові віддати тепло при погіршенні погодних умов. Ми підготували 2 тис. будинків і 240 об'єктів соціальної структури. Так що можна сміливо сказати, що ми готові до опалювального сезону на 100%", — сказав він.

Читайте також: Населення не платить за тепло - в "Слузі народу" пояснили причини

Раніше в пресслужбі "Нафтогазу" попередили про те, що 63 виробники тепла мають критичний рівень заборгованості, тому не можуть почати поставляти газ населенню. Опалювальний сезон може розпочатися пізніше встановленого часу в 45 населених пунктах, попередила компанія.

Джерело Україна 24 Теги