Опалювальний сезон в Україні: чи будуть проблеми, розповіла заступниця міністра

Наталія Хоцянівська розповіла, що роблять місцеві влади, щоб вчасно включити опалювання

Опалювальний сезон в Україні: чи будуть проблеми, розповіла заступниця міністра

У "Нафтогазі" заявили про критичну заборгованість у 63 виробників тепла. Чи будуть в Україні проблеми з початком опалювального сезону, розповіла в ефірі каналу "Україна 24" заступниця міністра розвитку громад і територій Наталія Хоцянівська. 

"Хочу запевнити всіх, що проблем з початком опалювального сезону, коли середня добова температура протягом трьох діб знизиться до +8 градусів, не буде. Усі підприємства вчасно почнуть опалювальний сезон. Так, НАК "Нафтогаз України" вивішував інформацію відносно підприємств, і за останній час скорочувалась кількість (підприємств — ред.), щодо яких є ризик з початком опалювального сезону у зв’язку з накопиченою заборгованістю за спожитий газ. Але це питання контролюється, воно в постійному діалозі з ОДА, з органами місцевого самоврядування.

Органи місцевого самоврядування нададуть підтримку для таких об’єктів господарювання. Хочу запевнити українців, що проблем з початком опалювального сезону і з подачею тепла в їхні домівки не буде цього року", — сказала вона.

Читайте також: Опалювальний сезон: Коболєв розповів, чи чекати на проблеми

Популярні відео

Також Хоцянівська повідомила про перегляд тарифів деяких категорій.

"Хочу проінформувати українців, що на сьогодні для тих підприємств, які встановлюють органи місцевого самоврядування, для 107 суб’єктів тарифи знижені. Також переглянуті тарифи для ліцензіатів національного регулятора. Тобто можна з упевненістю сказати, що на сьогодні у 90% споживачів тарифи на теплову енергію будуть знижені після того, як буде прийнято закон №2458", — сказала вона.

Читайте також: Населення не платить за тепло - в "Слузі народу" пояснили причини

Раніше в пресслужбі "Нафтогазу" попередили про те, що частина виробників тепла мають критичний рівень заборгованості й не можуть почати поставляти газ населенню. Через це опалювальний сезон може розпочатися пізніше зазначеного часу в 45 населених пунктах.

Джерело Україна 24 Теги