Урожай в Україні знизився: в Мінекономіки розповіли, чи чекати дефіциту продуктів

Заступник міністра розповів, як найближчим часом можуть змінитися ціни на продукти

Урожай в Україні знизився: в Мінекономіки розповіли, чи чекати дефіциту продуктів

Урожайність деяких видів продуктів у 2020 році виявилася меншою, ніж 2019-го. Про те, чи варто очікувати дефіциту продуктів, розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький в ефірі каналу "Україна 24".

"Є кілька чинників. Дійсно, зменшення врожайності є. Але потрібно пам'ятати, що у нас виробництво історично набагато більше, ніж споживання. У нас є хронічні проблеми з потужностями зберігання. Але цього обсягу виробництва вистачить для внутрішнього ринку, ніякого дефіциту не очікується. Фізичного виробництва більш ніж достатньо, щоб забезпечити Україну", — сказав він.

Читайте також: Хліб в Україні подорожчає: експерт назвав цифри

Популярні відео

Заступник міністр повідомив, чи є сенс запасатися будь-якими продуктами та на які з них може знизитися ціна.

"Закуповуватися суттєво наперед немає сенсу ніякими продуктами. Наприклад, цукор — зараз буде йти активна копка (буряку - ред.), і ціна зменшиться. Якщо говорити про те, коли мінімальна ціна цукру, то це середина-кінець листопада. Що стосується олії, то зараз закінчується збір, і в кінці жовтня буде мінімальна ціна. На овочі зараз мінімальна ціна, але потрібно дивитися, чи є можливість для зберігання", — сказав він.

Раніше аналітик Марина Романюк назвала харчові продукти, ціни на які виростуть в найближчі місяці.

Джерело Україна 24 Теги