Як вибрати "правильний" мед: українцям дали поради

Популярний продукт може бути небезпечний, попереджають експерти

Як вибрати "правильний" мед: українцям дали поради

Канцерогени, антибіотики і навіть важкі метали - все це може виявитися в баночці меду. Несумлінність пасічників і неправильне зберігання цього продукту може легко перетворити його на отруту.

Телеканал "Україна 24" в своєму сюжеті дав рекомендації, як вибирати мед, і пояснив, чим може бути небезпечний популярний продукт.

В інституті бджільництва рекомендують - перед тим, як купувати мед, поцікавтеся у продавця, де розташована його пасіка і чи немає поруч проїжджої частини або промислового підприємства, так як в меді можуть виявитися важкі метали.

Читайте також: Продукти зі знижкою: покупців попередили про неприємні "сюрпризи"

Популярні відео

Перед тим, як купувати мед, поцікавтеся, як давно він був зібраний і правильно зберігався. Інакше продукт псується і стає небезпечним для людини.

Не зберігайте мед у холодильнику. Він повинен зберігатися при температурі +10 в сухому добре провітрюваному приміщенні.

Також у сюжеті наголошується, що головна небезпека меду - антибіотики. Ними пасічники підліковують бджіл і не завжди дотримуються допустимих норм. Таким чином, медикаменти потрапляють у мед, роблячи його небезпечним для людини.

Читайте також: Інфляція в Україні: названо продукт, який подорожчає найбільше

Раніше виконавчий директор "Союзу споживачів України" Максим Несміянов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як правильно вибрати масло в магазині.

Джерело Україна 24 Теги