В "Слузі народу" зробили гучну заяву щодо цін на продукти

Ірина Верещук нагадала, що багато українців перебувають на межі бідності

В "Слузі народу" зробили гучну заяву щодо цін на продукти

Народна депутатка з фракції "Слуга народу" Ірина Верещук в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила про необхідність повернення до практики державного врегулювання цін на соціальні харчові продукти.

"Я була, є і залишаюся прихильницею державного врегулювання цін на соціальні продукти, позаяк ми маємо багато людей, які знаходяться на межі бідності. Ми не можемо собі дозволити ринкову руку, яка буде формувати ціни на хліб, на цукор, на основні групи продуктів, які потребують українці", - наголосила вона.

Читайте також: Українська олія в Іспанії дешевша, ніж в Україні — економіст назвав причину

Популярні відео

За словами народної депутатки, відпускати ціни не варто було.

"Ми обговорювали це і минулого року, коли формували бюджет. Я пам’ятаю той час, коли уряд (здається, уряд Гройсмана) відпустив ціни, забравши регулювання цін. На сьогодні, мені видається, це треба повертати. Коли ми говоримо про підняття цін на хліб, я поцікавилася, Всеукраїнська асоціація пекарів говорить про те, що розуміють, що основним регулятором є бідність населення, а це основне, що має в принципі впливати. І підняття цін, як запевняє асоціація пекарів, не буде більше ніж на 10-15%", - розповіла Верещук.

Читайте також: Інфляція в Україні: названо продукт, який подорожчає найбільше

Нагадаємо, президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Алекс Ліссітса в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав передумови для подорожчання хліба в Україні.