В "Слузі народу" пояснили, чому в українців маленькі пенсії

Данило Гетманцев пов'язав питання пенсій і миру в Україні

В "Слузі народу" пояснили, чому в українців маленькі пенсії

Головним фактором, який сьогодні заважає економічному розвитку України й не дає підвищити пенсії, є війна на Донбасі.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив народний депутат від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев.

"Вирішення питання нашого розвитку, в тому числі економічного, а отже й пенсій - це в першу чергу питання миру. Мир у нашій країні лежить в основі, в тому числі гідного пенсійного забезпечення – такого, як є сьогодні в розвинутих країнах", - заявив він.

Читайте також: Нова система пенсій в Україні — в Кабміні назвали два важливі нюанси

Коментуючи мінімальну пенсію в Україні в 1712 грн, нардеп зазначив:

"Ми розуміємо, що це не пенсія. Це замороження 5 років тому соціальних стандартів, на що пішов уряд, який тоді був. Це ситуація, з якої ми сьогодні, на жаль, не можемо гідно вийти, бо ми обмежені ресурсами бюджету".

Популярні відео

Також Гетманцев вважає, що збільшення мінімальних зарплат і як наслідок податкових відрахувань до Пенсійного фонду не дозволить суттєво підвищити пенсійні виплати.

"Ми з вами розуміємо, що відсутні якісь волюнтаристські чи адміністративні рішення, які можуть так вирішити проблему пенсій. Якби вони були, вони були б вже прийняті", - сказав він.

Читайте також: Моя родина не виживе — нардепка про розмір пенсій в Україні

Нагадаємо, днями прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час лекції в університеті "Львівська політехніка" розповів, що через 15 років пенсіонерів в Україні стане занадто багато - вдвічі більше аніж працюючого населення, і держава буде не в змозі їх забезпечити.

Джерело Україна 24 Теги