"Віддамо, але потім": Борис Колесніков пояснив, як бути з боргами України перед МВФ

Ексвіцепрем'єр закликав негайно сідати за стіл переговорів з МВФ

"Віддамо, але потім": Борис Колесніков пояснив, як бути з боргами України перед МВФ

Україна повинна розпочати переговори з Міжнародним валютним фондом щодо відтермінування виплати боргу, щоб розтягнути платежі на 15 років. В іншому випадку Україна не зможе забезпечити зростання своєї економіки.

Про це заявив в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" ексвіцепрем'єр, бізнесмен, громадський діяч Борис Колесніков.

"Маргарет Тетчер казала: немає ніяких бюджетних грошей, є гроші платників податків. Система, побудована за 29 років (в Україні - ред.) - неефективна. Це видно неозброєним оком", - заявив Колесніков.

Читайте також: Військова авіація вмирає: Борис Колесніков сказав, де взяти гроші на нові літаки

Популярні відео

За його словами, у прем'єр-міністра Дениса Шмигаля "немає ніякого бюджету", оскільки "у нього 40% - це обслуговування боргу".

"Потрібно негайно сідати за стіл з МВФ, на 15 років розбити цей борг, щоб 10% бюджету було обслуговування боргів. І тоді можна сміливо будувати економіку за ці гроші, і, відповідно, треба переконувати кредиторів: ми віддамо вам борги, сто відсотків, але трошки довше, ніж хотілося б. Так ми їх точно віддамо, бо у нас буде економіка. А якщо ми по 40% бюджету будемо віддавати - у нас економіки не буде", - наголосив колишній віцепрем'єр.

Читайте також: Небажаний сценарій - у Зеленського відповіли, що буде, якщо МВФ не дасть грошей

Раніше нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що Україна не повинна надто покладатися на транші МВФ.

Джерело Україна 24 Теги