"Мертвий проєкт": експерт прояснив долю російського газопроводу в обхід України

Михайло Крутіхін прокоментував полеміку Заходу щодо необхідності заморозити "Північний потік-2"

"Мертвий проєкт": експерт прояснив долю російського газопроводу в обхід України

Російський газопровід в обхід України "Північний потік-2" вже давно став "мертвим проєктом", розмови Заходу про необхідність його заморожування є формальністю.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів економічний експерт Михайло Крутіхін.

"Я думаю, що проєкт "Північний потік-2" закритий у грудні минулого року американськими санкціями. "Газпром" був змушений підписати транзитну угоду з українською стороною, і угода ця діє. А проєкт вперед не рухається, попри всю полеміку в Німеччині та інших країнах про те, що потрібно заборонити "Північний потік-2". Забороняти нема чого, це вже мертвий проєкт", - сказав Крутіхін.

Читайте також: "У Путіна не найкращий час": озвучено прогноз, коли він "надірветься"

Популярні відео

За його словами, у світі не спостерігається жодної компанії, яка готова кинути виклик американським санкціям і послати на добудову газопроводу свої трубоукладальні судна.

"Немає такої компанії. І навіть "Газпром" не може це зробити, тому що він тоді отримає американські санкції. В американському законі прямо сказано: якщо будуть якісь підозрілі дії з переведення прав власності або якісь хитрощі, щоб надати судно для добудови газопроводу, то все одно покарають головного власника й організатора цього проєкту", - підкреслив експерт.

Читайте також: Журналіст назвав наступну ціль Путіна після Білорусі

Нагадаємо, раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, які санкції проти Росії може застосувати Захід.

Джерело Україна 24 Теги