Бюджет 2021: у "Слузі народу" розповіли, чим покриють дефіцит

Депутат Олексій Устенко прокоментував дефіцит бюджету на 2021 рік

Бюджет 2021: у "Слузі народу" розповіли, чим покриють дефіцит

Дефіциту в держбюджеті на 2021 рік не варто побоюватися. Про це розповів депутат з фракції "Слуга народу" Олексій Устенко в ефірі каналу "Україна 24".

"У всьому світі під час кризи дефіцитні бюджети. Нагадаю, що в США дефіцит держбюджету наступного року становитиме близько 10%, а це найбільша економіка у світі. Всі економіки Європейського Союзу теж дефіцитні", — заявив він.

Читайте також: Уряд все прорахував: Шмигаль про тонкощі бюджету-2021

Популярні відео

За словами депутата, є привід розраховувати, що дефіцит вдасться скоротити. Він назвав ймовірні джерела коштів для цього — митниця та фіскальна служба.

"Тому ми будемо сподіватися, що вдасться зробити не такий великий дефіцит і отримати додаткові надходження від митниці. Ми очікуємо реформ, які там заплановані. Крім того, ми бачимо, що податкова щомісяця перевиконує план. Сьогоднішній керівник податкової показує хорошу роботу, і я сподіваюся, що такого ж керівника поставлять на митницю", — сказав він.

Раніше народний депутат з фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев розповів про дві проблеми державного бюджету на 2021 рік.

Джерело Україна 24 Теги