Не в гривні й не в доларі — банкір розповів, у чому зберігати гроші

Ігор Львов розповів, який вид вкладення грошей принесе найбільший дохід

Не в гривні й не в доларі — банкір розповів, у чому зберігати гроші

Заощадження українців стали меншими, більшу частину своїх грошей вони витрачають на їжу. Про те, що зараз відбувається із заощадженнями, розповів в ефірі каналу "Україна 24" банкір Ігор Львов.

"Банкопади" минулих років не дуже вплинули на довіру до банків, оскільки Фонд гарантування вкладів виплачував до 200 тисяч гривень, і зараз є тенденція до того, що люди несуть гроші в банки. Чи є що нести — це інше питання. І в чому нести?

Якщо повернутися на 9 місяців назад, то ми бачимо, що якби в нас було 200 тисяч гривень і ми принесли їх під 10% в банк, то зараз отримали б близько 8%, це теж непогана сума. Але якби 1 січня 2020 роки ми б на ці 200 тисяч купили долари — тоді офіційний курс НБУ був 23,60, зараз курс 28,20. Різниця в 19%. Це вже цікавіше", — сказав він.

Читайте також: Курс долара до кінця року та у 2021-му: економіст дав прогноз

Популярні відео

При цьому експерт заявив, що зберігати гроші краще не в гривні й не в доларі.

"Є ще цікавий продукт — євро, який на 1 січня був 26 гривень, а став 33 гривні. Тобто збільшився на 25%. А найцікавіший продукт — це золото. Якби ми на ці 200 тисяч купили злиток золота, то унція коштувала 35 тисяч гривень, а зараз 53, тобто зростання 50%.

Підсумок. Перше — нести потрібно в банки. Друге — в межах Фонду гарантування вкладів (до 200 тис.грн — ред.). І третє — розкладати в різні кошики", — сказав він.

Раніше депутат Сергій Лабазюк розповів, що може спровокувати стрибки курсу валют.

Джерело Україна 24 Теги