В " Слузі народу" придумали заміну траншам МВФ

Олександр Качура прокоментував заяву міністра фінансів про новий транш

В " Слузі народу" придумали заміну траншам МВФ

Україна не повинна дуже покладатися на транші Міжнародного валютного фонду. Про це розповів нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи заяву міністра фінансів Сергія Марченка про те, що Україна отримає черговий транш від МВФ цього року.

"Дуже добре, що кажуть, що найближчим часом буде транш. Про це говорили в попередні рази, що ось-ось буде у нас транш. Нам треба не розраховувати насправді на якусь допомогу від фінансових інституцій. У нас все в країні є, щоб ми були самостійними однозначно. Ми транш менше ніж 2 млрд отримаємо, а в нас, згідно з оцінками експертного середовища, на митниці близько 4 млрд доларів сірої або, я сказав би, чорної незаконної виручки, яку отримують безпосередньо працівники цієї митниці", — сказав він.

Читайте також: У Мінфіні порівняли зарплати в Україні та Європі

Популярні відео

Качура заявив, що потрібно шукати інші джерела коштів всередині країни.

"От у цьому напрямку нам треба дивитися, а не в напрямку, щоб знову кредити набирати. Зрозуміло, що вони нам зараз потрібні, але стратегічно треба думати, в першу чергу, про боротьбу з сірими схемами, по-друге, про підтримку підприємств", — сказав він.

Раніше Качура розповідав, що хоче підвищити мінімальні пенсії в Україні

Джерело Україна 24 Теги