Як зробити Україну Європою: в "Слузі народу" назвали головну умову

Данило Гетманцев нагадав українцям, що права і можливості йдуть разом з обов'язками

Як зробити Україну Європою: в "Слузі народу" назвали головну умову

Головною умовою для руху України до Європи є боротьба з ухиленням від сплати податків.

Таку думку в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев.

"Всі бувають в Європі, бачать дороги, бачать поліцію, яка не бере хабарів, чистоту на вулицях. Все це можна зробити в Україні в пакеті, зокрема, з фіскалізацією (обов'язковим використанням підприємцями касових апаратів - ред.), в пакеті, зокрема, з неухиленням від сплати податків. Ці речі невіддільні одна від одної. Права і можливості йдуть разом з обов'язками", - зазначив Гетманцев.

Читайте також: У "Слузі народу" нагадали про важливі зміни для фізосіб-підприємців

За його словами, Європа - це, "насамперед, неухилення від сплати податків, облік своїх товарів через фіскальні пристрої, або через електронний чек, який можна завантажити з сайту податкової служби, і вести облік через нього".

"Єдине, що ми просимо зробити підприємців другої і третьої групи, перша група не фіскалізується. Я розумію людей, які не хочуть податкових обтяжень, я розумію те, що великий бізнес, який мімікрує під єдиний податок, також хоче ухилятися від оподаткування. Але ми будуємо Європу або зізнаємося, що нам це не потрібно, і продовжуємо жити в Середньовіччі? Тоді і білий бізнес також звільняємо від операцій і кажемо: живіть, як хочете, і не дамо людям можливість отримувати чек", - заявив депутат.

Зазначимо, що комітет Верховної Ради з питань фінансів податкової і митної політики розробляє законопроєкт щодо умов введення електронного чека для малого бізнесу. Очікується, що повна фіскалізація бізнесу дозволить скоротити "тіньову" частку економіки.

Читайте також: Кабмін готує бюджет-2021: в "Слузі народу" розповіли, що буде з податками

Популярні відео

Раніше депутат від фракції "Слуга народу", голова комітету Верховної Ради з податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів, яким чином можна буде підкоригувати дефіцит держбюджету.

Джерело Україна 24 Теги