Ніякого оптимізму - банкір про курс гривні в держбюджеті-2021

На думку Сергія Фурси, через дефіцит держбюджету можуть включити друкарський верстат

Ніякого оптимізму - банкір про курс гривні в держбюджеті-2021

Курс гривні до долара може бути не 29 грн/долар, а нижчий, і перспективи національної валюти в державному бюджеті на 2021 рік песимістичні.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав інвестиційний банкір Сергій Фурса.

"Гривня не зміцнювалася в останні кілька місяців, вона послаблюється. Гривня послаблюється, незважаючи на те, що економічна ситуація не штовхає її туди, її штовхають туди політики. І вони доштовхали. А далі буде проблема: цей дефіцит бюджету шалений, який десь треба буде перекривати. Скоріш за все,перекриватимуть внутрішніми запозиченнями, що може означати запуск друкарського верстата. А це дуже погано для гривні", - сказав банкір.

Читайте також: Грошей на всі потреби Пенсійного фонду не вистачить - ексміністр про держбюджет-2021

Популярні відео

На думку Фурси, в проєкт бюджету свідомо закладений вищий курс гривні до долара, ніж може бути насправді.

"На жаль, перспектива для національної валюти набагато песимістичніша, ніж закладено в бюджеті. Курс, закладений в бюджеті, 29, вони спеціально закладають, можливо, нижчий, щоб потім отримати непередбачені наддоходи і їх якось розподіляти", - сказав Фурса.

Читайте також: Заступниця голови "Слуги народу" назвала цифри нового держбюджету

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" економіст Олег Пендзин проаналізував основні показники проекту державного бюджету на 2021 рік, який Кабмін ухвалив на позачерговому засіданні. За словами експерта, ключовим показником в проєкті держбюджету є дефіцит в 270 млрд грн.

Джерело Україна 24 Теги