Чи отримає Україна новий кредит: у МВФ озвучили дві умови

У МВФ всхвалюють підтримку парламентом України в першому читанні законодавства, спрямованого на посилення основ реструктуризації банків

Міжнародний валютний фонд очікує внесення змін до державного бюджету України на 2020 рік і прийняття закону про банківське регулювання. Про це йдеться в заяві постійного представника МВФ в Україні Йости Люнгмана.

"Ми вітаємо підтримку парламентом України в першому читанні законодавства, спрямованого на посилення основ реструктуризації банків, і очікуємо його остаточного ухвалення. Ми також очікуємо внесення змін до бюджету на 2020 рік, які допоможуть владі дати відповідь на надзвичайні виклики, що стоять внаслідок COVID-19", – говориться у заяві.

Водночас Люнгман закликав українську владу продовжувати роботу зі Світовим банком для впровадження ефективного, прозорого і конкурентоспроможного ринку землі.

Раніше в ефірі "Україна 24" інвестиційний банкір Тарас Козак зазначив, що Україна до кінця квітня може розраховувати на отримання першого траншу кредиту від Міжнародного валютного фонду, який має убезпечити її від дефолту.

Теги