Україна легко може відмовитися від кредитів МВФ - Гордон назвав умову

Гордон назвав державне відомство, чесна робота якого дозволила б відмовитись від послуг МВФ

Україна легко може відмовитися від кредитів МВФ - Гордон назвав умову

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що допомогло б Україні відмовитися від кредитів Міжнародного валютного фонду (МВФ).

«МВФ - до дідька взагалі. Я озвучу сенсаційні речі, напевно, але тим не менше. Екскерівник митної служби Андрій Макаренко мені сказав, що не потрібен МВФ, тому що якби українська митниця давала все, що необхідно країні, не було б крадіжок на митниці і лівих схем - нам не потрібен МВФ, відповідно, нам не потрібні кредити", - зазначив журналіст.

Читайте також: Завершення співпраці з МВФ не світить – нардеп розповів, скільки винні українці

Популярні відео

За його словами, багато років українська митниця працює нечесно.

«Тому я зараз говорю, якщо українська митниця працює чесно, нам, Україні, не потрібні позики МВФ. Це говорить про те, що всі ці роки митниця працює нечесно, є корупційною за своєю суттю, і надходження на митниці, які повинні йти до держбюджету, йдуть в кишені чиновників, силових структур аж до самого верху. Налагодити роботу митниці - і нам не потрібен МВФ», - заявив Гордон.

Читайте також: Співпраця України з МВФ – нардепка вказала на велику проблему

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що МВФ не висуватиме Україні будь-яких додаткових вимог щодо отримання другого траншу допомоги.

Джерело Україна 24 Теги