У "Слузі народу" позначили три пріоритети в держбюджеті-2021

Нардеп Олександр Качура поділився очікуваннями від головного фінансового документа України

У "Слузі народу" позначили три пріоритети в держбюджеті-2021

У проєкті державного бюджету України на 2021 рік трьома ключовими напрямами повинні стати охорона здоров'я, соціальні стандарти й обороноздатність.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Качура, ділячись очікуваннями від головного фінансового документа України.

"У нас буде проєкт держбюджету. Це напевно буде найкращий план, де будуть і видатки, і доходи бюджету прописані. Будемо ретельно вивчати", - зазначив Качура.

Читайте також: Буде багато критики — політолог про бюджет на 2021 рік

Популярні відео

За словами депутата, в нього є три ключових питання:

"Перше – достатня кількість видатків на охорону здоров’я, тому що у нас пандемія коронавірусу, і не зрозуміло, що з цим буде наступного року. Очевидно, що карантинні заходи будуть довготривалими і що епідемія гулятиме у світі ще наступного року. Друге питання – це соціальний стандарт, тому що у мене є законопроєкт, який передбачає збільшення прожиткового мінімуму до 40% від середньої зарплати. Третє – це питання обороноздатності, забезпечення нашої армії – воно точно має зростати, а не зменшуватися".

Нардеп пообіцяв "особисто оцінювати, наскільки правильно була виписана стратегія" у цих трьох напрямах.

"А найголовніше – щоб для цього всього було фінансування, щоб у нас окрім видатків ще була і дохідна частина", - додав він.

Читайте також: Нова сесія Верховної Ради: в "Слузі народу" назвали головні питання

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Україна 24" розповів, який курс долара буде закладений в держбюджеті-2021.

Джерело Україна 24 Теги