Як вивести країну з кризи: ексміністр навів приклад Великої Британії

Як зазначив Борис Колесніков, знадобилися "найсуворіші реформи"

Як вивести країну з кризи: ексміністр навів приклад Великої Британії

Колишній віцепрем'єр-міністр України Борис Колесніков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як Велика Британія за часів прем'єрства Маргарет Тетчер зуміла вийти із складної кризи.

"Британія завжди була країною з по-справжньому ринковою економікою, це батьківщина промислової революції. З війни вона виходила з більш-менш перемінним успіхом. Запрацювала аерокосмічна промисловість - вони і Франція єдині, хто добилися промислової експлуатації надзвукових літаків. Був світовий успіх, і тільки енергетична криза їх зупинила. Умовно кажучи, стоїть селище розміром з Козин, а у дворі там збирають "Астон-Мартін" або "Бентлі" - настільки у них висока інженерна культура", - сказав він.

Читайте також: Як Німеччина стала однією з топ-економік світу: ексміністр розкрив секрет

Популярні відео

Оцінюючи роки правління прем'єр-міністра Маргарет Тетчер, Колесніков зазначив:

"Тетчер у 1970-80 роках провела найсуворіші реформи... Британський уряд врахував кожного шахтаря, були в багатьох місцях проведені експерименти, виділені позики на створення бізнесу, цей бізнес через рік розорився "в мотлох". І уряд вирішив побудувати бізнес - торгівлю, пральні - і дати в безкоштовну оренду... Тобто розоритися ти не можеш, тому що за тобою інвест-няня, тільки справжня. І Британія вийшла з найскладнішої кризи".

Читайте також: "Мінімалку" можна піднімати й вище — ексвіцепрем'єр назвав цифру

Нагадаємо, колишній віцепрем'єр-міністр України Борис Колесніков в ефірі телеканалу "Україна 24" також пояснив економічний феномен Японії.

Джерело Україна 24 Теги