Обов'язкова одна річ - експерт порадив, як правильно купити пральну машину

Виконавчий директор Союзу споживачів вважає, що покупцеві можуть продати контрабандний товар, або такий, що був у вжитку

Обов'язкова одна річ - експерт порадив, як правильно купити пральну машину

У разі продажу неякісної пральної машини без фіскального чека продавець може відповідати за ст. 212 Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів).

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов, відповідаючи на питання телеглядачки, яка купила пральну машину, що тхне "хімічним запахом", який з часом не проходить.

"Товарний чек вам не мали права видавати. З 2017 року на пральні машини і телефони - тільки фіскальний чек. Просто повідомте продавця, що є стаття 212 Кримінального кодексу, це ухилення від оподаткування, скажіть, що за цим чеком напишете заяву до контролюючих органів для виходу на позапланову перевірку", - сказав експерт.

Читайте також: Повернути товар, який не підійшов: українцям дали практичну пораду

Популярні відео

Несміянов вважає, що мова йде про покупку контрабандного товару.

"Швидше за все, вам продали або товар, який був у вжитку, або контрабанду. У чому суть? Коли контрабанда потрапляє на територію України, вона не обслуговується офіційними сервісними центрами, бувають навіть такі моделі пральних машин, на які в Україні немає запчастин", - сказав Несміянов.

Читайте також: Все полетіло на підлогу - експерт розповів, що робити, якщо зіпсували товар в магазині

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" Максим Несміянов дав пораду, як повернути гроші за товар, куплений в інтернет-магазині.

Джерело Україна 24 Теги