"Хай не плачуться": в "Слузі народу" назвали максимальну зарплату для міністрів

Має бути прив’язка до рівня добробуту громадян, до прожиткового мінімуму

"Хай не плачуться": в "Слузі народу" назвали максимальну зарплату для міністрів

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Олександр Качура в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що максимальний рівень зарплат чиновників треба зафіксувати законодавчо.

«На мій погляд, потрібно в законі зафіксувати рівень заробітних плат для чиновників, членів наглядових рад. Має бути прив’язка до рівня добробуту громадян, до прожиткового мінімуму. Якщо ми встановимо прожитковий мінімум у законопроєкті на рівні 5 тис. грн з наступного року, треба встановити, наприклад, на рівні 10 прожиткових мінімумів максимальну зарплату для чиновників, посадовців», - зазначив Качура.

Читайте також: У Зеленського розвіяли три міфи про підвищення мінімальної зарплати в Україні

За його словами, головна мета високопосадовців – не гроші заробляти, а вписати своє ім’я в історію.

«50 тис. грн, якщо прожитковий мінімум – 5 тис. грн, це майже 2 тис. доларів, це абсолютно нормальна зарплата – і хай не плачуться міністри, тому що вони приходять сюди не заробляти, а в першу чергу робити собі ім’я, вносити своє прізвище в історію», - заявив нардеп.

Популярні відео

Читайте також: Що буде з курсом долара після 1 вересня: озвучено прогноз

Раніше економічний експерт Олексій Дорошенко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що підвищення мінімальної зарплати в Україні призведе до різкого зменшення числа одержувачів субсидій.