У "Нафтогазі" пояснили різке подорожчання газу для населення

Андрій Коболєв запевнив, що у підвищенні ціни нема нічого дивного

У "Нафтогазі" пояснили різке подорожчання газу для населення

Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив підвищення цін на газ для населення.

На запитання, чому газ став на 50% дорожче, Коболєв відповів:

"Тут є певна ринкова тенденція, яка відбувається щороку. Щороу ціна влітку провалюється дуже низько, і як правило зростає на зиму, на сезон великого споживання. Бувають певні виключення, але загальні тенденції ціни газу - провал влітку, підняття взимку. Це саме відбувається зараз, тут немає нічого дивного. Так працює ринок".

Читайте також: Українців три роки дурять - нардеп здивував заявою про ціну на газ

Популярні відео

Очільник "Нафтогазу" зауважив, що український ринок є частиною європейського.

"У нас є певні відхилення щодо часу і розміру зміни ціни, але глобально Україна йде у фарватері європейського ринку газу. Якщо він зростає, як правило, український ринок теж зростає", - додав він.

Читайте також: "Нічого доброго не бачу, ціна зросте": нардеп про нововведення щодо газу

Як відомо, НАК "Нафтогаз України" визначила річну ціну на газ для населення на рівні 4,73 грн за кубометр з ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки). Це на 46% вище, ніж місячна ціна на серпень 2020 роки (3,24 грн за кубометр).

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" координатор житлово-комунальних і енергетичних програм громадської мережі "Опора" Тетяна Бойко розповіла, наскільки зміниться ціна на газ для населення і збільшиться кількість людей, які потребують субсидії.

Джерело Україна 24 Теги