Інфляція в Україні: названо продукт, який подорожчає найбільше

В Україні більшість продуктів вже дорожчі, ніж в Європі, зазначив Олексій Дорошенко

Інфляція в Україні: названо продукт, який подорожчає найбільше

Ціни на продукти в Україні вичерпали потенціал зростання, але хліб у 2020-21 роках продовжить стрімко дорожчати вище рівня інфляції.

Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу "Україна 24" голова Асоціації постачальників для торгових мереж Олексій Дорошенко.

"На сьогодні можу сказати, що серед продуктів харчування всі вже вичерпали потенціал зростання, але хліб, нажаль, цього року як зростав швидше, ніж споживча інфляція, так і 2021 року зростатиме більше, ніж всі інші продукти харчування", - зазначив Дорошенко.

Читайте також: Продукція з Білорусі може зникнути з українських полиць: експерт назвав умови

Популярні відео

Як зауважив експерт, в Україні переважна більшість продуктів коштує вже дорожче, ніж у Європі. За його словами, якщо вітчизняні продуктидалі дорожчатимуть, вони будуть замінюватися на імпортні, але щодо молочних продуктів та хліба це неможливо.

"Цього року ми вже бачили зростання світової вартості зерна, а ціна на хліб так швидко не зростала. Ми побачили два скачки на світовому ринку, а в Україні це не відобразилося. Ціна буде підтягуватися поступово довгі місяці наступного року", - заявив він.

Читайте також: Заморожена риба на ринках - експерти розповіли, в чому небезпека

Раніше виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи варто купувати в Україні продукти, завезені з країн Європи чи Азії.

Джерело Україна 24 Теги