Купівля вживаних авто з Європи: українцям дали поради

Експерт пояснив, в яких країнах найкраще купувати авто

Купівля вживаних авто з Європи: українцям дали поради

Автоексперт Юрій Прохода в ефірі телеканалу "Украна 24" дав поради українцям, які хочуть ввезти і розмитнити вживане авто з країн Європейського Союзу.

На запитання, в яких країнах найкраще купувати авто, експерт зазначив:

"У невеликих країнах, як Бельгія чи Нідерланди, немає таких великих відстаней. Як правило, там пробіги в автомобілів менші. У Німеччині дуже багато їздять автобанами, там на рік може бути пробіг 50-100 тисяч, але тоді й ціна буде нижчою".

Читайте також: Авто із США і Європи: названі популярні схеми обману покупців

Популярні відео

Прохода попередив, що українська митниця може завищувати платежі:

"Митниця користується одним з каталогів для оцінки. Йде вибірка по сайтах з продажу автомобілів, зокрема німецьких та інших по Європі. Вони намагаються визначити середню ціну цього автомобіля. Однак як правило беруть вищу ціну, незважаючи на реальний автомобіль, на реальний стан, не вносячи коефіцієнти по даному конкретному автомобілю".

На запитання, як боротися з завищенням митних платежів, експерт сказав:

"Оскаржувати в суді. Є позитивні прецеденти. Наша держава себе перестрахувала. Треба розмитнити, внести всі платежі, а потім оскаржувати рішення".

Читайте також: В Україні зміняться ціни на вживані авто із США: чого чекати

Нагадаємо, раніше автоюрист Ярослав Попов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про те, як водієві довести свою непричетність до скоєння правопорушення транспортним засобом- "двійником".

Джерело Україна 24 Теги