Чи повинні українці платити за повірку лічильників: ексміністр дав відповідь

Олексій Кучеренко нагадав про рішення Верховного суду щодо повірки

Чи повинні українці платити за повірку лічильників: ексміністр дав відповідь

В законодавстві України є подвійне тлумачення норм щодо повірки лічильників на воду і тепло.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній міністр з питань ЖКГ, народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко.

Читайте також: "Замкнене коло": ексміністр назвав проблему з постачанням газу українцям

На запитання від телеглядачів, за чий рахунок проводяться повірки лічильників, ексміністр відповів:

"Є рішення Верховного суду, що повірка має відбуватися за рахунок монополіста. Але, згідно з правилами "ідіотської" реформи (мається на увазі реформа ЖКГ, ініційована очільницею Мінрегіону Оленою Бабак – ред.), написано, що за ваш рахунок. Ми зараз вносимо зміни в законі №2458… Він буде найближчим часом як першочерговий в сесії, можливо навіть позачерговій. Якщо ухвалять, це питання буде раз і назавжди вирішене. Поки є двозначне тлумачення".

Популярні відео

Кучеренко зауважив, що "на місці київського водоканалу взагалі не порушував би це питання, повіряв би ці лічильники і не "випєндрювався".

"Я вважаю, що була зроблена дурня з початку реформи імені Бабак. Я переконаний, що мені особисто не потрібен лічильник. Лічильник має бути власністю компанії, яка надає мені послуги. Саме вона має турбуватися про його повірку, перевірку, встановлення, заміну", - пояснив він.

Читайте також: Можете оскаржити платежі в суді: депутат про незадовільну послугу ЖКГ

Нагадаємо, раніше депутат Верховної Ради від "Батьківщини" Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як зростуть тарифи на газ в Україні.

Джерело Україна 24 Теги