Вибухи у Бейруті: експерт розповів, як Україна може виграти в економіці

Для багатьох країн Близького Сходу зерно є критичним імпортом

Вибухи у Бейруті: експерт розповів, як Україна може виграти в економіці

Експерт з країн Близького Сходу Євген Добряк в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, як вплинуть на українську економіку нещодавні вибухи у ліванській столиці Бейруті.

«(Після подій у Бейруті - ред.) ми не втратимо ринок зерна. Тому що споживання зерна країнами Близького Сходу - це не тільки Ліван. Це Йорданія, Сирія, Ірак, країни затоки тощо. Тобто це величезна кількість держав, для яких це є критичним імпортом. Тому Україна тут братиме участь», - зазначив експерт.

Читайте також: Можливий теракт: експерт вказав на дивну обставину у вибухах в Бейруті

За його словами, окрім постачання на Близький Схід зерна, Україна може виграти й від постачання товарів металургійної галузі.

«Наприклад, у Ліван доставлялася величезна кількість продукції металургії. Вона взагалі дуже цінувалася в регіоні Близького Сходу. І в ОАЕ, і в Саудівську Аравію ми доставляємо продукцію металургії, металопрокат та інші продукти виробництва. Якщо зараз почнеться відновлення (Бейрута - ред.) - величезні будівельні можливості. Звичайно, для України це знову-таки великий потенціал надходження валюти в державу. Це одна з можливостей», - заявив Добряк.

Популярні відео

Читайте також: Кислотні дощі та проблеми з диханням: експерт про наслідки вибухів у Бейруті

Раніше політичний експерт Тарас Семенюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що вибухи у Бейруті матимуть негативні наслідки для України.

Джерело Україна 24 Теги