Безробіття в Україні різко зросло через карантин: озвучено статистику

Також суттєво зменшилася кількість вакансій на сайтах з працевлаштування

Безробіття в Україні різко зросло через карантин: озвучено статистику

В Україні за час карантину кількість лише офіційно зареєстрованих безробітних зросла на 50%, а кількість вакансій різко скоротилася.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" експертка з працевлаштування Валентина Бардадім.

"На початку і під час карантину кількість безробітних зросла... близько 400 тисяч осіб. Це лише ті люди, які офіційно мали місце роботи й змогли зареєструватися у центрі зайнятості. Маємо таку статистику. Це десь на 50% більше, аніж на початку року або минулого року", - повідомила вона.

Читайте також: Ринок праці оживає: експертка розповіла, які працівники потрібні

Популярні відео

Бардадім висловила надію, що ця цифра буде зменшуватися, оскільки українці повертаються до більш звичного життя, аніж на початку цього року.

"Щодо ринку праці, який зараз є в Україні, то не він лише змінився, а й бізнес сам змінився під час карантину. Зменшилася кількість вакансій на 60%, опублікованих на job-сайтах в Україні. Але кількість шукачів (роботи – ред.) збільшилася. Шукачам треба прикладати максимально зусиль, щоб знайти свою ідеальну роботу", - додала експертка.

Читайте також: Робота за кордоном: з'явилася важлива новина для українських заробітчан

Нагадаємо, експертка з трудового права Світлана Кожушко розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", чи можна в Україні звільнити на пенсію працюючого пенсіонера.

Джерело Україна 24 Теги