Підвищення зарплат від Зеленського: в "Слузі народу" розкрили деталі

Нардеп зазначив, що цей захід допоможе боротися з зарплатами в конвертах

Підвищення зарплат від Зеленського: в "Слузі народу" розкрили деталі

 

Підвищення мінімальної зарплати в Україні до 5000 грн, запропоноване президентом Володимиром Зеленським, дозволить збільшити надходження до держбюджету.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від партії "Слуга народу" Мар'ян Заблоцький.

"Це несуттєве підвищення, але потрібно пам'ятати, що у нас на роботі, яка оплачується з держбюджету, працює від 20 до 25% громадян, тобто тільки частина коштів лягає на держбюджет. Всі ви знаєте, що у нас також є проблема з тим, що багато хто зарплати занижують, виплачують у тінь, і тому цей захід сам себе збалансує. Він дозволяє трохи підняти надходження до держбюджету, з іншого боку - трохи підвищити виплати бюджетникам", - сказав нардеп.

Читайте також: В "Слузі народу" розповіли про плани щодо підвищення зарплат в Україні

 

Популярні відео

Заблоцький також зазначив, що сьогодні не тільки Україна має проблеми з дефіцитом держбюджету:

"Питання не тільки в дефіциті нашого бюджету, проблеми зараз у всіх. Наприклад, дефіцит бюджету США - 17% ВВП, їм теж буде нелегко".

Читайте також: Робота в Україні: озвучено рівень зарплат на ринку праці

Як відомо, президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає підвищення мінімальної зарплати з 4723 грн до 5000 грн вже з 1 вересня 2020 року.

Раніше Кабмін затвердив графік, згідно з яким мінімалка має зрости з 1 вересня до 5000 грн, з 1 січня 2021 року - до 6000 грн, з 1 липня 2021 року - до 6500 грн.

Економіст Андрій Новак в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що для підвищення мінімалки в Україні є серйозна перешкода.

Джерело Україна 24 Теги