"Замкнене коло": ексміністр назвав проблему з постачанням газу українцям

Олексій Кучеренко виступив за створення житлово-комунальної інспекції

"Замкнене коло": ексміністр назвав проблему з постачанням газу українцям

В Україні на сьогодні відсутній державний орган, який міг би проконтролювати якість газу, що постачають споживачам облгази.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній міністр з питань ЖКГ, народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко, коментуючи скарги українських споживачів на якість газу.

"На превеликий жаль, сьогодні державного органу і системи контролю за якістю газу, яка б захищала в інтересах споживачів, не існує. Всі газові інспекції були ліквідовані в реформах 2014-16 років... У результаті сьогодні проконтролювати якість газу може тільки той, хто його постачає, тобто лабораторії облгазів. Це замкнене коло. Створена ідіотська тупікова система, в якій споживач вимушений скаржитися монополісту на монополіста", - заявив ексміністр.

Читайте також: "Нічого доброго не бачу, ціна зросте": нардеп про нововведення щодо газу

Популярні відео

На думку Кучеренка, ситуацію міг би виправити його законопроєкт про створення житлово-комунальної інспекції, яка б могла захищати права споживачів комунальних послуг.

"Слуги народу" з першого разу відкинули законопроєкт, зараз буде друга спроба", - додав він.

Читайте також: Це європейська практика — нардеп про скандальну особливість платіжок за газ

Нагадаємо, раніше депутат Верховної Ради від "Батьківщини" Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як зростуть тарифи на газ в Україні.

Джерело Україна 24 Теги