Ціни на газ в Україні зростуть: Коболєв назвав приблизну цифру

Голова "Нафтогазу" розповів, що відбуватиметься на газовому ринку найближчим часом

Ціни на газ в Україні зростуть: Коболєв назвав приблизну цифру

Ціни на газ можуть підвищитися на 40%. Про це повідомив  голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ринок дійсно показує, що очікується певне підвищення. Наразі підвищення, яке очікується ринком, становить приблизно 40%. Буде воно таким чи не буде – важко передбачати, але в "Нафтогазі" ми робимо все для того, щоб ціноутворення на ринку було максимально прозорим.

Насправді зараз український ринок став дешевшим за прямий імпортний паритет. Це відбулося ще рік тому. Всі трейдери це розуміють. На ринку існує конкуренція – і ця конкуренція зробила ціну дуже привабливою і низькою", — сказав він.

Читайте також: Ціна на газ і кількість субсидій зміняться: подробиці від експерта

Популярні відео

Коболєв розповів, як споживачі можуть запобігти значному підвищенню витрат на газ.

"Наразі ми пропонуємо і продукт, який дозволяє споживачу зафіксувати діючу ціну на весь наступний рік – послуга "газ про запас". Минулого року це спрацювало. Ми пропонуємо і цього року", — сказав він.

Раніше депутат Верховної Ради від фракції "Батьківщина", перший заступник голови комітету з питань енергетики та ЖКГ Олексій Кучеренко спрогнозував, що газ восени подорожчає вдвічі.

Джерело Україна 24 Теги