Це ризиковано — Фесенко щодо пропозиції Кравчука по Донбасу

Володимир Фесенко вважає, що інструмент для реінтеграції Донбасу необхідний, але збалансований

Це ризиковано — Фесенко щодо пропозиції Кравчука по Донбасу

Вводити вільну економічну зону на Донбасі, як пропонує перший президент Леонід Кравчук, ризиковано. Про це заявив політолог Володимир Фесенко в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Коли вводили вільну економічну зону в Криму, то були, можливо, ілюзії або надії, що вдасться швидко розв'язати проблему (з анексією — ред.), що це буде позитивним інструментом. Але насправді ця зона перетворилася на чорну діру, якою користувалися, зокрема, в контрабандних цілях. Такий самий ризик є і зараз (з пропозицією Кравчука — ред.)", — сказав він. 

Читайте також: Експерт пояснив несподівану пропозицію Кравчука щодо Донбасу

Популярні відео

Експерт заявив, що дуже важливо зберегти оптимальний баланс.

"Але особливий економічний інструмент для окупованих територій у разі їхньої реінтеграції потрібний, щоб залучати інвестиції. Але треба знайти оптимальний безпечний баланс інтересів. Щоб це виглядало справедливо. Щоб не було несправедливих розбіжностей, що на одній території України треба платити податки повною мірою, а тут має бути пільговий режим", — сказав він. 

Читайте також: "Ідея лякає": економіст про шкоду пропозиції Кравчука для Донбасу

Нагадаємо, новий очільник делегації України в Тристоронній контактній групі (ТКГ) в Мінську з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук вважає, що Донецькій і Луганській областям потрібно надати статус вільних економічних зон. Таку ідею він озвучив на зустрічі з членами делегації 3 серпня.

Джерело Україна 24 Теги