"Нічого доброго не бачу, ціна зросте": нардеп про нововведення щодо газу

Депутат Олексій Кучеренко розповів, що відбуватиметься з цінами на газ

"Нічого доброго не бачу, ціна зросте": нардеп про нововведення щодо газу

З 1 серпня в Україні запрацював ринок газу для населення. Що це дасть споживачам, розповів в ефірі "Україна 24" народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко.

"Я можу вам навести цитату одного з керівників Асоціації газотрейдерів, який сказав: "Українці мусять зрозуміти, що ринкова ціна і ринок газу — це однозначно призведе до підвищення ціни на газ". На превеликий жаль, ці ринкові реформи призведуть до подорожчання газу, і почнеться це вже в серпні. Відсотків на 7-10 подорожчає", — сказав він.

Читайте також: Це європейська практика — нардеп про скандальну особливість платіжок за газ

Популярні відео

За словами Кучеренка, поки є монополіст, відкритого ринку газу не може бути.

"Я хотів би всіх відразу розчарувати, тому що навіть якщо не буде різким це зростання, ніякого ринку газу найближчим часом для населення і для теплокомуненерго не може бути в принципі, поки є супермонополіст НАК "Нафтогаз України", який контролює основний газовий ресурс — компанію "Укргазвидобування", яка видобуває дві третини газу в Україні. Ринку не буде, буде певна стратегія. Можливо, на перших порах навіть газ не буде відразу дорожчати до європейської ціни, можливо, "Нафтогаз" не поспішатиме, тому що у нього сьогодні завдання завоювати повністю цей ринок. А далі я вам гарантую, що будуть зростати ціни, і спрогнозувати, наскільки, дуже складно. Я однозначно нічого хорошого в цьому не бачу", — заявив він.

Раніше Кучеренко розповів, чому банки встановлюють великі комісії на платежі щодо ЖКГ.

 

Джерело Україна 24 Теги