Залежить від мети: банкірка розповіла, чи купувати долари і у що вкласти гроші

Експертка розповіла, чому зростає долар і що робити з накопиченнями

Залежить від мети: банкірка розповіла, чи купувати долари і у що вкласти гроші

Що зараз відбувається з попитом на валюту в Україні, розповіла виконавча директорка Незалежної асоціації банків Олена Коробкова в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Коли відбуваються коливання, є певна частина людей, які йдуть до банків, знімають депозити, але через тиждень-два приносять їх назад, тому що бачать, що нічого страшного не відбувається. Зараз потрібно чекати макроекономічний прогноз і звіт про фінансову стабільність від НБУ і дивитися, який курс закладає безпосередньо Нацбанк.

Те, що ми спостерігаємо в обмінниках, - звичайна ситуація, коли починається ділова активність, курс трохи йде вгору. Банківська система не бачить проблем і не чекає несподіванок. Однак попит, який спостерігається на золото, - це вперше за багато років", — сказала вона.

Читайте також: Курс долара: економіст розповів, чому українці не побіжать в обмінники

Популярні відео

Експертка розповіла, чи варто зараз купувати долари та у що краще вкласти гроші.

"Ми думаємо, що показники будуть приблизно до 28. Купувати чи ні — залежить від того, які у громадян цілі. Якщо планують подорожувати — треба зараз купити, щоб була валюта, якщо не планують — можна купити або ОВДП, або золото, або покласти на депозит, щоб не з'їла інфляція", — сказала вона.

Раніше ексміністр економіки прогнозував, чи подолає курс позначку в 30 грн/долар.

Джерело Україна 24 Теги