На всіх грошей не вистачить — ексміністр про підвищення зарплат медикам

Ексміністр економіки заявив, що від підвищення зарплат одним категоріям бюджетників можуть постраждати інші

На всіх грошей не вистачить — ексміністр про підвищення зарплат медикам

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що необхідно підняти зарплати медикам, що буде зроблено з 1 вересня. Цю заяву прокоментував в ефірі телеканалу "Україна 24" ексміністр економіки Тимофій Милованов.

"Окремим категоріям людей дійсно будуть піднімати зарплати. Але потрібно думати про всіх, не можна тільки про медиків. Коли у нас почалася війна, ми думали про військових - підняли їм, потім, коли боролися з корупцією, — підняли суддям. Зараз піднімаємо медикам.

Так не можна жити, коли щось трапляється, і ми після цього починаємо піднімати. А всім іншим держслужбовцям, бюджетникам? Не можна кидатися з однієї крайності в іншу. Потрібно думати про всіх і бути чесними. Як ми можемо очікувати, що зарплати у всіх будуть зростати? Не будуть. У когось будуть, але за рахунок інших", — сказав він.

Читайте також: "Не потрібно пити пиво": економіст дав незвичайну пораду, як накопичити гроші

Популярні відео

Милованов розповів, кому ще уряд вирішить підняти зарплати.

"Потрібно не забувати про реформу правоохоронних органів, боротьбу з корупцією, більш ефективне використання бюджетних грошей, щоб ми не витрачали даремно гроші, які у нас є, на популістські проєкти. Думаю, що дійсно лікарям, поліцейським, вчителям підвищуватимуть зарплати, тому що ці люди сьогодні "на фронті".

Ще я очікую, що вчителі, професори, викладачі восени почнуть вимагати підвищення зарплат. Якщо ви будете викладати в умовах епідемії, то гарантовано захворієте, це так само, як і лікарі, які працюють з людьми. Всім грошей не вистачить, давайте акумулювати й платити тим, хто на передовій по боротьбі з коронавірусом", — сказав він.

Раніше нардеп розповів, що в Україні скоро можуть скасувати обмеження в 47 тисяч гривень на зарплати чиновників і членів наглядових рад державних компаній.

Джерело Україна 24 Теги